Графік роботи:
ПН-ПТ з 9:00 до 18:00
СБ-НД - вихідний
+38 (050) 353-71-70
+38 (093) 947-72-24
+38 (067) 462-77-88
Механічна модель Штурвал-органайзер
Механічна модель Штурвал-органайзер Механічна модель Штурвал-органайзер Механічна модель Штурвал-органайзер Механічна модель Штурвал-органайзер Механічна модель Штурвал-органайзер Механічна модель Штурвал-органайзер Механічна модель Штурвал-органайзер Механічна модель Штурвал-органайзер Механічна модель Штурвал-органайзер Механічна модель Штурвал-органайзер Механічна модель Штурвал-органайзер Механічна модель Штурвал-органайзер Механічна модель Штурвал-органайзер Механічна модель Штурвал-органайзер Механічна модель Штурвал-органайзер Механічна модель Штурвал-органайзер Механічна модель Штурвал-органайзер Механічна модель Штурвал-органайзер Механічна модель Штурвал-органайзер Механічна модель Штурвал-органайзер Механічна модель Штурвал-органайзер Механічна модель Штурвал-органайзер Механічна модель Штурвал-органайзер Механічна модель Штурвал-органайзер Механічна модель Штурвал-органайзер Механічна модель Штурвал-органайзер
Артикул: 70074
В наявності
€8.90
Податок на обмін: €8.90
Опис

Модель UGEARS «Штурвал-органайзер»

Розмір моделі: 110*90*93 мм
Розмір упаковки: 185*275*5 мм
Кількість деталей: 51
Розрахунковий час на складання: 1 година
 
 
 
Механічна модель Штурвал-органайзер: пристрій для зберігання 6-ти ручок і олівців з гарним планетарним механізмом в стімпанк-стилі. Повернувши штурвал, ви, як справжній капітан, можете вибрати напрямок і ... правильного помічника - ручку або олівець - для проекту, над яким ви зараз працюєте.
 
У конструкторі – 51 деталь. Його легко збирати, за шестернями механізму цікаво спостерігати під час їх обертання. Органайзер Ugears практичний - в ньому зручно зберігати ручки, олівці, він чудово виглядає на робочому столі. Також, його приємно презентувати друзям або колегам в якості подарунка або компліменту. Як і всі моделі Ugears, Штурвал- органайзер складається без клею і спеціальних інструментів як пазл із приємного на дотик деревного матеріалу. Плюс, в процесі складання ви відзначите приємний запах дерева. Всередині упаковки ви знайдете фанерну дошку, з яких потрібно просто видавити готові деталі і трансформувати їх в готову модель згідно ілюстрованої покрокової інструкції.

 


Новини
Untitled-1 2018

Уважаемые клиенты, 8 января выходной

С наступающим Рождеством!

Спасибо, буду иметь ввиду