Графік роботи:
ПН-ПТ з 9:00 до 18:00
СБ-НД - вихідний
+38 (050) 353-71-70
+38 (093) 947-72-24
+38 (067) 462-77-88
Механічна модель Тримаран Меріхобус
Механічна модель Тримаран Меріхобус Механічна модель Тримаран Меріхобус Механічна модель Тримаран Меріхобус Механічна модель Тримаран Меріхобус Механічна модель Тримаран Меріхобус Механічна модель Тримаран Меріхобус Механічна модель Тримаран Меріхобус Механічна модель Тримаран Меріхобус Механічна модель Тримаран Меріхобус Механічна модель Тримаран Меріхобус Механічна модель Тримаран Меріхобус Механічна модель Тримаран Меріхобус Механічна модель Тримаран Меріхобус Механічна модель Тримаран Меріхобус Механічна модель Тримаран Меріхобус Механічна модель Тримаран Меріхобус Механічна модель Тримаран Меріхобус Механічна модель Тримаран Меріхобус Механічна модель Тримаран Меріхобус Механічна модель Тримаран Меріхобус Механічна модель Тримаран Меріхобус Механічна модель Тримаран Меріхобус Механічна модель Тримаран Меріхобус Механічна модель Тримаран Меріхобус Механічна модель Тримаран Меріхобус Механічна модель Тримаран Меріхобус Механічна модель Тримаран Меріхобус Механічна модель Тримаран Меріхобус Механічна модель Тримаран Меріхобус Механічна модель Тримаран Меріхобус Механічна модель Тримаран Меріхобус Механічна модель Тримаран Меріхобус Механічна модель Тримаран Меріхобус Механічна модель Тримаран Меріхобус Механічна модель Тримаран Меріхобус Механічна модель Тримаран Меріхобус
Артикул: 70062
В наявності
€44.90
Податок на обмін: €44.90
Опис

Модель UGEARS «Тримаран Меріхобус»

Розмір моделі в готовому вигляді: 410 х 235 х 560 мм
Розмір упаковки: 375 х 170 х 35 мм
Кількість деталей: 237
Розрахунковий час складання: 12-15 часов
 
 
 
Граціозний і стильний Тримаран Меріхобус від Ugears, що підгоняється затятим вітром мандрів, кличе вас залишити затишну гавань і відправитися в захоплююче плавання.
 
Стендова модель Тримаран виконана у вигляді класичної вітрильної яхти. Дизайн Меріхобуса включає велику кількість максимально реалістичних снастей, деталей та елементів, знайомих будь-якому моряку. Тут ви знайдете мініатюрні лебідки, такелаж, вітрила, бімси і шпангоути, як на справжньому судні.
 
Корпус Тримарану виконаний в стилі «скелетон», що дозволяє роздивитися конструкцію моделі зсередини і наочно ознайомитися з будовою і механізмами подібних кораблів. Кормове поворотне перо керма управляється за допомогою тросів, протягнутих через бокові поплавки до керма в кормі основного корпусу. Підводні крила на бокових поплавках надають стійкості конструкції і створюють відчуття, що модель виглядає ніби трохи піднятою. Бокові поплавки кріпляться до основного корпусу силовою рамою, що виконана в єдиному стилі з вітрильною системою. Також на бокових поплавках розташований механізм спуску шлюпок на воду. У нього входять навісні кронштейни і працююча лебідка.
 
На щоглі розташовані вітрила грот і стаксель. Як і в справжніх тримаранах, грот опускається і піднімається уздовж щогли по лік-пазу за допомогою грот-фала. Переднє вітрило, стаксель, закручується  і розкручується на штазі. На носі під бушпритом розташований барабан закрутки стакселя. Гіки вітрил перекидаються за допомогою важеля, який натягує гік шкат.
 
У наборі з моделлю ви знайдете кілька заготовок прапора, які можна розфарбувати. Створіть свій унікальний дизайн головної відмінної деталі корабля і за допомогою лебідки встановіть ваш прапор на щоглу.
 
У корпусі Тримарана розташована лебідка якірного ланцюга. За допомогою прогумованого механізму лебідки трос автоматично згортається, піднімаючи якір.
 
Такелаж Меріхобуса виконаний з білої ниті, досить міцної, щоб забезпечити надійність конструкції, і в той же час тонкої, щоб візуально не обтяжувати дизайн судна. Таким чином дизайнери Ugears досягли легкості і повітряності моделі, забезпечивши стійкість щогли та інших важливих елементів.
 
І, звичайно, не можна залишити без уваги витончену декоративну деталь - на носі вашого судна розташувався мініатюрний різьблений морський коник. Цьому забавному морському творінню, одна з різновидів якого називається меріхобус, ваш Тримаран зобов'язаний своїм своєрідним ім'ям.
 
Знімайтеся з якоря і вирушайте в плавання з чудовим новим судном. Куди ви відправитесь сьогодні? Навколосвітня подорож? Дикі острови? Забудьте на час про штиль рутини. Час відчалити до далеких берегів разом з Тримараном Меріхобусом від Ugears.
Конструктор «Тримаран Меріхобус» виготовлений з якісної фанерної дошки, яка перевірена європейськими лабораторіями і застосовується, також,  у виробництві дитячих меблів. Модель повністю укомплектована всім необхідним для складання. Якість виготовлення деталей дуже висока – для вирізання елементів з фанерної дошки використовується лазерний метод. Pозрізи зроблені лазерним станком з ЧПУ, лінії - приблизно з людську волосину. Всередині упаковки ви знайдете фанерні  дошки, з яких потрібно лише видавити готові деталі і трансформувати їх у функціональну модель вітрильника.  Вам не знадобляться ані клей, ані спеціальні інструменти. Складається модель за покроковою ілюстрованою інструкцією з поясненнями на 11 мовах (українська, англійська, німецька, французька, польська, іспанська, російська, турецька, італійська, китайська і корейська). 

Новини
Untitled-1 2018

Уважаемые клиенты, 8 января выходной

С наступающим Рождеством!

Спасибо, буду иметь ввиду