Графік роботи:
ПН-ПТ з 9:00 до 18:00
СБ-НД - вихідний
+38 (050) 353-71-70
+38 (093) 947-72-24
+38 (067) 462-77-88
Механічне місто «Трамвайна лінія»
Механічне місто «Трамвайна лінія» Механічне місто «Трамвайна лінія» Механічне місто «Трамвайна лінія» Механічне місто «Трамвайна лінія» Механічне місто «Трамвайна лінія» Механічне місто «Трамвайна лінія» Механічне місто «Трамвайна лінія» Механічне місто «Трамвайна лінія» Механічне місто «Трамвайна лінія» Механічне місто «Трамвайна лінія» Механічне місто «Трамвайна лінія» Механічне місто «Трамвайна лінія» Механічне місто «Трамвайна лінія» Механічне місто «Трамвайна лінія» Механічне місто «Трамвайна лінія» Механічне місто «Трамвайна лінія» Механічне місто «Трамвайна лінія» Механічне місто «Трамвайна лінія» Механічне місто «Трамвайна лінія»
Артикул: 70028
В наявності
€39.90
Податок на обмін: €39.90
Опис

Механічна дерев'яна модель «Трамвайна лінія». Серія «Механічне місто».

Розмір моделі в готовому вигляді: 900х180х120 мм
Розмір упаковки: 375х140х30 мм
Кількість деталей: 284
 
Ми мріяли створити унікальне механічне  місто. На річці, відкрите всім вітрам, релігіям та ідеям, місто музикантів, художників і винахідників, майстрів і воїнів. Найвільніше місто у світі. Місто, в якому закохуються, працюють, створюють нові проекти, технології, захищаються, коли необхідно, і, звичайно, розважаються.
 
Перед вами – нова механічна модель UGEARS «Трамвайна лінія», перша модель з нової серії «Механічне місто».
 
Модель «Трамвайна лінія» складається  з 14 частин, створених у зручному масштабі. З однієї сторони, всі частини моделі цікаво складати, з іншої — після складання вони перетворюються у механічні творіння з унікальним дизайном, в які ви занурюєтесь так, що не можете відірватися. Модель «Трамвайна лінія» має відкриті рухомі механічні елементи і виготовлена повністю з деревних матеріалів. Це цілий механічний світ,  який можна розширювати і доповнювати наступними моделями серії «Механічне місто UGEARS». 
 
Герої моделі «Трамвайна лінія»:
 • Трамвайчик, що рухається сам, з пантографом на даху, гумомотором, шестернями і приводами. Як і спражній трамвайчик, він має пару дверей, які відкриваються і закриваються. Трамвайчик заводиться вентилем-шестернею і починає рухатися після підняття пантографа. Одного повного заводу гумомотору буде достатньо, щоб трамвайчик проїхав по колії, заїхав в депо на поворотний круг, де його зупинить спеціальний «язичок». За допомогою перевідного важелю рейки колії повертаються на 180 градусів, і трамвай на все тому ж заводі самостійно виїде з депо і проїде до повороту колії. Жодної електроніки всередині. Тільки сила гравітації, шестерні і гумомотор.
 • Трамвайна зупинка з квитковим кіоском на платформі, годинником, лавкою і маленькими сходинками, які можуть бути закріплені до будь-якого місця платформи
 • Трамвайне депо, куди заїжджає трамвай, і де він знаходиться в перервах між рейсами. Депо оснащене поворотним кругом для розвороту трамвая на 180 градусів перед новим запуском. На рейках поворотного круга є спеціальний «язичок», який в закритому положенні зупиняє трамвай, а після повороту відкидається і, якщо у трамвая ще залишився завод гумототору, він поїде далі сам по колії.
 • Пішохідний міст – пішохідний перехід – сконструйований у формі арок з  мостиком і боковими сходинками. Встановлюється над трамвайною колією. Також, ви можете розташувати пішохідний міст на перехресті, і через арки можуть проїжджати машини. 
 • Прямі рейки зі з’єднаннями і контактною рейкою посередині
 • Радіусні рейки зі з’єднаннями і контактною рейкою посередині 
 • Вуличні ліхтарі
 • Джентльмен (мільйонер, фабрикант, меценат, улюбленець преси, герой світської хроніки або герой Вашої власної історії)
 • Молодий винахідник (шпигун, секретний агент….. Ваш  варіант ..у Вашій власній історії)
 • Загадкова незнайомка з собачкою або просто гарна дівчина у Вашій історії
 • Дівчина- продавець морозива , яка ховається під парасолькою… або ще одна чарівна незнайомка у Вашій власній історії
 • Шериф на коні або харизматичний ковбой у Вашій власній історії
 • Фабричний робітник
 • Хлопчина-газетяр

Модель UGEARS «Трамвайна лінія» складається на столі без клею, спеціальних інструментів і навіть… без зубочисток. 

Розрахунковий час складання: 5 годин


Новини
Untitled-1 2018

Уважаемые клиенты, 8 января выходной

С наступающим Рождеством!

Спасибо, буду иметь ввиду