Графік роботи:
ПН-ПТ з 9:00 до 18:00
СБ-НД - вихідний
+38 (050) 353-71-70
+38 (093) 947-72-24
+38 (067) 462-77-88
Механічна модель Башта-Млин
Механічна модель Башта-Млин Механічна модель Башта-Млин Механічна модель Башта-Млин Механічна модель Башта-Млин Механічна модель Башта-Млин Механічна модель Башта-Млин Механічна модель Башта-Млин Механічна модель Башта-Млин Механічна модель Башта-Млин Механічна модель Башта-Млин Механічна модель Башта-Млин Механічна модель Башта-Млин Механічна модель Башта-Млин Механічна модель Башта-Млин Механічна модель Башта-Млин Механічна модель Башта-Млин Механічна модель Башта-Млин Механічна модель Башта-Млин Механічна модель Башта-Млин Механічна модель Башта-Млин Механічна модель Башта-Млин Механічна модель Башта-Млин Механічна модель Башта-Млин Механічна модель Башта-Млин Механічна модель Башта-Млин Механічна модель Башта-Млин Механічна модель Башта-Млин
Артикул: 70059
В наявності
€69.90
Податок на обмін: €69.90
Опис

Механічна модель UGEARS «Башта-Млин»

Розмір моделі в готовому вигляді: 350*485*220 мм
Розмір упаковки: 378*170*50 мм
Кількість деталей: 585
Розрахунковий час складання: 12-15 годин
 
 

Башта-Млин Ugears - не просто модель вітряка, але й цікава подорож в історію. В основі конструкції моделі – циліндрична башта Честертонського вітряного млина, збудованого в графстві Ворвікшир, в Англії у 17 столітті. Честертонський вітряний млин, будівництво якого датується 1632-1633 роками, був відреставрований наприкінці 60-тих на початку 70-тих років минулого століття і є найдавнішим баштовим млином в Англії, який зберігся на сьогоднішній день.
 
Створення цієї унікальної будови з арковими опорами приписується Серу Едварду Пейто, який володів в той час Честертонським замком.
 
Сер Едвард захоплювався математикою і астрономією, тому існує припущення, що башта, за задумом, створювалася як обсерваторія. Однак, підтвердження цієї теорії немає, тому сьогодні ми можемо тільки здогадуватися, якими міркуваннями керувався феодал-ентузіаст при будівництві унікального в своєму роді млина.
 
Модель Башта-Млин Ugears виконана у Вікторіанському стімпанк-скелетон стилі за мотивами того самого кам'яного вітряка Честертон.
 
Вітрила млина мають аеродинамічну крутку лопаті, що створює відчутний обдув при їх обертанні. Необхідну швидкість обертання забезпечує двоступінчатий планетарний редуктор із різноманітними за формою і розміром зубчастими коліщатами.
 
Якщо ви хочете показати дитині, як енергія вітру перетворюється в роботу механізму, скористайтеся феном, щоб направити потік повітря на лопаті моделі. Навіть без працюючого гумомотору лопаті будуть обертатися, як у справжньому вітряку.
 
Модель приводиться в рух знімним гумомотором, без якого млин працює у ручному режимі. Саме в цьому режимі найцікавіше вивчати її захоплюючий і складний механізм перед тим, як встановити гумомотор і запустити млин в автономному режимі.
 
Енергія обертання від гумомотору на лопаті млина передається за допомогою «шнекового» (тобто черв'ячного або гвинтового) механізму і зубчастої передачі. В останній застосовано гнучка ланка - ланцюговий привід, зібраний з великої кількості дрібніших ланок. Повноцінна модель зубчастого ланцюга, виконана з фанери, вперше застосовується в моделях Ugears.
 
Основа башти з арковою базою, що обертається і нагадує гвинтові сходи-підйомник, є частиною шнекової передачі, яка приводить в рух складний механізм. Рух зубчастих коліщат і деталей надовго зачаровують погляд своєю захоплюючою механікою.
 
Незважаючи на англійське коріння прототипу, модель Ugears також звертається до іспанської класики, доповнюючи Башту-Млин фігурками відчайдушного романтика і фантазера, хитромудрого ідальго Дон Кіхота на коні і його зброєносця і друга - Санчо Панса.
 
Конструктор «Башта-Млин» виготовлений з якісної фанерної дошки, яка перевірена європейськими лабораторіями і застосовується, також,  у виробництві дитячих меблів. Модель повністю укомплектована всім необхідним для складання. Якість виготовлення деталей дуже висока – для вирізання елементів з фанерної дошки використовується лазерний метод. Pозрізи зроблені лазерним станком з ЧПУ, лінії - приблизно з людську волосину. Всередині упаковки ви знайдете фанерні  дошки, з яких потрібно лише видавити готові деталі і трансформувати їх у працюючий млин.  Вам не знадобляться ані клей, ані спеціальні інструменти. Складається модель за покроковою ілюстрованою інструкцією з поясненнями на 11 мовах (українська, англійська, німецька, французька, польська, іспанська, російська, турецька, італійська, китайська і корейська).

 


Новини
Untitled-1 2018

Уважаемые клиенты, 8 января выходной

С наступающим Рождеством!

Спасибо, буду иметь ввиду