Графік роботи:
ПН-ПТ з 9:00 до 18:00
СБ-НД - вихідний
+38 (050) 353-71-70
+38 (093) 947-72-24
+38 (067) 462-77-88
Механічна модель «Поштовий диліжанс»
Механічна модель «Поштовий диліжанс» Механічна модель «Поштовий диліжанс» Механічна модель «Поштовий диліжанс» Механічна модель «Поштовий диліжанс» Механічна модель «Поштовий диліжанс» Механічна модель «Поштовий диліжанс» Механічна модель «Поштовий диліжанс» Механічна модель «Поштовий диліжанс» Механічна модель «Поштовий диліжанс» Механічна модель «Поштовий диліжанс» Механічна модель «Поштовий диліжанс» Механічна модель «Поштовий диліжанс» Механічна модель «Поштовий диліжанс» Механічна модель «Поштовий диліжанс» Механічна модель «Поштовий диліжанс» Механічна модель «Поштовий диліжанс» Механічна модель «Поштовий диліжанс» Механічна модель «Поштовий диліжанс» Механічна модель «Поштовий диліжанс» Механічна модель «Поштовий диліжанс» Механічна модель «Поштовий диліжанс» Механічна модель «Поштовий диліжанс» Механічна модель «Поштовий диліжанс» Механічна модель «Поштовий диліжанс» Механічна модель «Поштовий диліжанс» Механічна модель «Поштовий диліжанс» Механічна модель «Поштовий диліжанс» Механічна модель «Поштовий диліжанс» Механічна модель «Поштовий диліжанс» Механічна модель «Поштовий диліжанс» Механічна модель «Поштовий диліжанс» Механічна модель «Поштовий диліжанс» Механічна модель «Поштовий диліжанс» Механічна модель «Поштовий диліжанс»
Артикул: 70045
В наявності
€39.90
Податок на обмін: €39.90
Опис

Модель «Поштовий диліжанс»

Розмір моделі в готовому вигляді: 40 * 12,5 * 16 см
Розмір упаковки: 37 * 17 * 2,7 см
Кількість деталей: 248
Розрахунковий час складання: 5 годин
 
 
 
Відчуйте вільний вітер фронтира у волоссі, рушайте всією сім'єю у захоплюючу подорож на Дикий Захід з моделлю «Поштовий диліжанс» від Ugears.
 
Ugears представляє легендарний транспортний засіб кінця 18 - 19 ст.  Саме в цей період поштовий диліжанс став одним з найбільш поширених на території Америки способів комунікації, які перевозили пошту, невеликі вантажі і, звичайно, пасажирів. Диліжанс став невід'ємним атрибутом культури Дикого Заходу, романтика якої оспівана у фільмах та фольклорі.
 
Розробляючи цю модель, інженери Ugears керувалися двома основними принципами: диліжанс повинен бути привабливим з точки зору дизайну, та в той же час досить міцним, щоб протистояти випробуванням Дикого Заходу - на той випадок, якщо ви захочете відтворити цей період вдома разом із сім'єю або друзями. В результаті диліжанс має масивну надійну раму та колеса, які підходять для гри, і витончену різьблену кабіну, в традиційно витонченому стилі Ugears.
 
Двері кабіни відчиняються, впускаючи і випускаючи пасажирів. Якщо ви бажаєте відправити повідомлення, ваш лист зручно розміститься в одній з двох скриньок на даху диліжанса. А якщо ваша дитина чекає посилки із солодощами на іншому кінці столу, ви можете відправити пару цукерок в кабіні пасажирським класом. Якщо ж кількість солодкого вантажу перевищує місткість кабіни, поштові скриньки можна зняти з даху і розмістити вашу посилку на їх місці.
 
Ваш диліжанс має досить жвавий хід, зробивши лише кілька обертів ключем, можна відправляти модель у дорогу. Запускаючи модель, не забудьте заблокувати задню вісь, щоб диліжанс не втік від вас завчасно.
 
Цікава та надійна механіка моделі робить складання легким та зрозумілим для будь-якого віку. Модель призначена для всієї сім'ї - складіть Диліжанс зі своїми близькими, нехай атмосфера Дикого Заходу допоможе вам стати ще ближче один до одного.
 
Коли всі посилки доставлені, листи надіслані і гра завершується, вам не захочеться ставити ваш Диліжанс на верхню полицю або у шухляду- залиште його на видноті. Декоративні елементи кабіни, витончена різьба та цікаві механічні деталі роблять модель прикрасою будь-якого інтер'єру.
 
Виготовлений із високоякісної фанери, констуктор збирається без клею та додаткових інструментів. Диліжанс принесе вам і вашим близьким незабутні враження, радість створення механічного дива своїми руками, що об'єднує людей різного віку.
Кажуть, що ковбой, як перекотиполе: занадто багато вітру в жилах, щоб всидіти на місці. Але яким би не було ваше амплуа у  цьому вестерні, вішайте капелюх на гачок і проведіть час із сім'єю та Диліжансом від Ugears.

Новини
Untitled-1 2018

Уважаемые клиенты, 8 января выходной

С наступающим Рождеством!

Спасибо, буду иметь ввиду