Графік роботи:
ПН-ПТ з 9:00 до 18:00
СБ-НД - вихідний
Товарів: 0 (0 eur)
+38 (050) 353-71-70
+38 (093) 947-72-24
+38 (067) 462-77-88
3D модель-розмальовка «Вітрильник»
3D модель-розмальовка «Вітрильник» 3D модель-розмальовка «Вітрильник» 3D модель-розмальовка «Вітрильник» 3D модель-розмальовка «Вітрильник» 3D модель-розмальовка «Вітрильник» 3D модель-розмальовка «Вітрильник»
Артикул: 015
В наявності
4 eur
Податок на обмін: 49 eur
* Фарби 

Опис
Розмір моделі в готовому вигляді: 120*38*130 мм
Розмір упаковки: 165*180*5 мм
Кількість деталей: 17
 
Розрахунковий час складання: 45 хвилин
Розрахунковий час розфарбовування: 3 години+
 
3D модель-розмальовка «Вітрильник». Для дітей і дорослих від 5ти до ... будь-якого віку.
 
ДОСХОЧУ розмальовується: акрил, гуаш, акварель, маркери – можна використовувати все, що є. І розмальовувати модель як забажаєте: самому, з друзями або всією родиною. Ажурні контурні лінії  на дереві зображують контури  корпуса старовинного корабля, голови дракон з якорем, щогли з вимпелом, рульового колеса,  вітрила з сонечком, щоб  їх було зручно розмальовувати.
 
Пізнавальна і розвиваюча: переносить у світ стародавніх мореходів – фінікійців, вікінгів, які здійснювали подорожі в далекі краї на своїх вітрильниках. Демонструє будову старовинного вітрильного корабля, який мчить по хвилям з головою дракона в носовій частині з якорем в зубах, оберігаючи судно і моряків під час бур та штормів  та символізує його швидкохідність, з вітрилом з сонечком та вимпелом на щоглі. І, звичайно, з  рульовим колесом в кормовій частині корпуса. Має елементи механіки: можна крутити рульове колесо, покачувати вітрильник на хвилях і на мить представити себе в ролі овіяного легендами першовідкривача Америки чи Індії.  Модель легко складається і з нею цікаво грати. Розвиває просторове мислення і дрібну моторику. Захоплює уяву дітей на тривалий час.
 
Екологічна: модель виконана повністю з деревних матеріалів, пахне справжнім деревом і приємна на дотик.
 
Легко складається: Всі деталі вже вирізані і легко виймаються з дошки. Модель збирається як пазл без клею і інструментів за інструкцією з кольоровими ілюстраціями.  Іноді для з’єднання певних блоків рекомендована допомога дорослих:  з’єднувальні деталі точно вирізані під отвори, и для складання потрібно лише вставити з’єднувальні штифти, притиснувши їх пальцями. Але, якщо пальчики дуже маленькі, то їм може знадобитися допомога.
 
Подобається: за допомогою фантазії та уяви маленьких (і великих) художників кожна модель-розмальовка  UGEARS 4KIDS стає неповторною і чудово виглядає, а на робочому столі ще й піднімає настрій.

 


Новини
Untitled-1 2018

Уважаемые клиенты, 8 января выходной

С наступающим Рождеством!

Спасибо, буду иметь ввиду