Графік роботи:
ПН-ПТ з 9:00 до 18:00
СБ-НД - вихідний
+38 (050) 353-71-70
+38 (093) 947-72-24
+38 (067) 462-77-88

Ви можете повернути або обміняти Товар на аналогічний протягом 14 (чотирнадцяти) календарних днів починаючи з дати передачі Товару Покупцеві, яка зазначена у документі, що підтверджує передачу Товару від Продавця до Покупця.

Поверненню та обміну на аналогічний підлягає лише той Товар, який не має ознак використання і за наявності оригінальної, цілісної та неушкодженої упаковки.

Для оформлення повернення чи обміну Товару на аналогічний Вам необхідно надати квитанцію, товарний чи касовий чек, товарно-транспортну накладну чи інший документ (надалі - розрахунковий документ, що підтверджує придбання Товару саме у нашому інтернет-магазині.)

Процедура оформлення повернення чи обміну Товару на аналогічний відбувається шляхом подачі Вами електронної заявки, яка надсилається на електронну пошту ukrgears@gmail.com, або за телефоном +38 (050) 353-71-70. Наш менеджер після оброблення Вашої заявки на повернення чи обміну Товару на аналогічний зв’яжеться з Вами засобами електронного зв’язку або електронною поштою для обговорення деталей.

Витрати на доставку Товару, що повертається від Покупця до Продавця покладаються на Продавця.

Повернення коштів, які були сплачені за Товар, повертаються Покупцеві протягом 10 (десяти) банківських днів після отримання Товару Продавцем.

Якщо на момент обміну аналогічного товару не має у продажу, можна придбати будь-які інші товари з наявного асортименту з відповідним перерахунком вартості, або отримати кошти у розмірі вартості поверненого товару протягом 7 (семи) днів. Також можна здійснити обмін товару на аналогічний при першому надходженні відповідного товару у продаж.

Просимо звернути Вашу увагу, що у випадку якщо у Вас в процесі збирання було пошкоджено одна чи декілька деталей – ми будемо раді відправити Вам запасну деталь. Для цього Вам необхідно буде надати нам фото пошкодженої/зламаної деталі або її порядковий номер, а також адресу на яку дана деталь має бути доставлена.

Доставка змінних деталей здійснюється з виробничих потужностей нашого підприємства до адреси, вказаної Вами в заявці. Термін доставки становить 10 (десять) календарних днів в залежності від регіону доставки.


Новини
Untitled-1 2018

Уважаемые клиенты, 8 января выходной

С наступающим Рождеством!

Спасибо, буду иметь ввиду