Графік роботи:
ПН-ПТ з 9:00 до 18:00
СБ-НД - вихідний
Товарів: 0 (0 грн.)
+38 (050) 353-71-70
+38 (093) 947-72-24
+38 (067) 462-77-88

Ви можете повернути або обміняти Товар на аналогічний протягом 14 (чотирнадцяти) календарних днів починаючи з дати передачі Товару Покупцеві, яка зазначена у документі, що підтверджує передачу Товару від Продавця до Покупця.

Поверненню та обміну на аналогічний підлягає лише той Товар, який не має ознак використання і за наявності оригінальної, цілісної та неушкодженої упаковки.

Для оформлення повернення чи обміну Товару на аналогічний Вам необхідно надати квитанцію, товарний чи касовий чек, товарно-транспортну накладну чи інший документ (надалі - розрахунковий документ, що підтверджує придбання Товару саме у нашому інтернет-магазині.)

Процедура оформлення повернення чи обміну Товару на аналогічний відбувається шляхом подачі Вами електронної заявки, яка надсилається на електронну пошту ukrgears@gmail.com, або за телефоном +38 (050) 353-71-70. Наш менеджер після оброблення Вашої заявки на повернення чи обміну Товару на аналогічний зв’яжеться з Вами засобами електронного зв’язку або електронною поштою для обговорення деталей.

Витрати на доставку Товару, що повертається від Покупця до Продавця покладаються на Продавця.

Повернення коштів, які були сплачені за Товар, повертаються Покупцеві протягом 10 (десяти) банківських днів після отримання Товару Продавцем.

Якщо на момент обміну аналогічного товару не має у продажу, можна придбати будь-які інші товари з наявного асортименту з відповідним перерахунком вартості, або отримати кошти у розмірі вартості поверненого товару протягом 7 (семи) днів. Також можна здійснити обмін товару на аналогічний при першому надходженні відповідного товару у продаж.

Просимо звернути Вашу увагу, що у випадку якщо у Вас в процесі збирання було пошкоджено одна чи декілька деталей – ми будемо раді відправити Вам запасну деталь. Для цього Вам необхідно буде надати нам фото пошкодженої/зламаної деталі або її порядковий номер, а також адресу на яку дана деталь має бути доставлена.

Доставка змінних деталей здійснюється з виробничих потужностей нашого підприємства до адреси, вказаної Вами в заявці. Термін доставки становить 10 (десять) календарних днів в залежності від регіону доставки.


Новини
 • Якщо не встигли - зараз саме час.

  Якщо не встигли купити подарунок на новий рік для близьких і друзів, то зараз саме час зробити це. В інтернет-магазині UGEARS з 24.12 по 30.12 (включно):   1. При покупці Трактора...

  читати далі
 • Готуємося до Нового року!

  Дорогі клієнти, раді повідомити, що з 17.12 по 23.12 в переддень Нового Року працюють такі акції:   1) При покупці Тягачів – Причіп в подарунок*. 2) При покупці ...

  читати далі
 • Магія Ugears, створена власноруч

  Всі ми родом з дитинства і віримо в чудеса. Ugears дає можливість скласти власноруч 3D конструктор і побачити магію руху шестерень, які проводять у рух всю модель. Кожен знайде для себе і своїх бли...

  читати далі
 • Даруємо подарунки до Дня Святого Миколая

  Дорогі клієнти, раді повідомити, що з 10.12 по 16.12 до Дня Святого Миколая даруємо подарунки.   1) При покупці Локомотива - рейки в Подарунок за 1 грн. 2) При покупці Трамвайної л...

  читати далі
Untitled-1 2018

Уважаемые клиенты, 8 января выходной

С наступающим Рождеством!

Спасибо, буду иметь ввиду