Графік роботи:
ПН-ПТ з 9:00 до 18:00
СБ-НД - вихідний
Товарів: 0 (0 грн.)
+38 (050) 353-71-70
+38 (093) 947-72-24
+38 (067) 462-77-88

Ви можете повернути або обміняти Товар на аналогічний протягом 14 (чотирнадцяти) календарних днів починаючи з дати передачі Товару Покупцеві, яка зазначена у документі, що підтверджує передачу Товару від Продавця до Покупця.

Поверненню та обміну на аналогічний підлягає лише той Товар, який не має ознак використання і за наявності оригінальної, цілісної та неушкодженої упаковки.

Для оформлення повернення чи обміну Товару на аналогічний Вам необхідно надати квитанцію, товарний чи касовий чек, товарно-транспортну накладну чи інший документ (надалі - розрахунковий документ, що підтверджує придбання Товару саме у нашому інтернет-магазині.)

Процедура оформлення повернення чи обміну Товару на аналогічний відбувається шляхом подачі Вами електронної заявки, яка надсилається на електронну пошту ukrgears@gmail.com, або за телефоном +38 (050) 353-71-70. Наш менеджер після оброблення Вашої заявки на повернення чи обміну Товару на аналогічний зв’яжеться з Вами засобами електронного зв’язку або електронною поштою для обговорення деталей.

Витрати на доставку Товару, що повертається від Покупця до Продавця покладаються на Продавця.

Повернення коштів, які були сплачені за Товар, повертаються Покупцеві протягом 10 (десяти) банківських днів після отримання Товару Продавцем.

Якщо на момент обміну аналогічного товару не має у продажу, можна придбати будь-які інші товари з наявного асортименту з відповідним перерахунком вартості, або отримати кошти у розмірі вартості поверненого товару протягом 7 (семи) днів. Також можна здійснити обмін товару на аналогічний при першому надходженні відповідного товару у продаж.

Просимо звернути Вашу увагу, що у випадку якщо у Вас в процесі збирання було пошкоджено одна чи декілька деталей – ми будемо раді відправити Вам запасну деталь. Для цього Вам необхідно буде надати нам фото пошкодженої/зламаної деталі або її порядковий номер, а також адресу на яку дана деталь має бути доставлена.

Доставка змінних деталей здійснюється з виробничих потужностей нашого підприємства до адреси, вказаної Вами в заявці. Термін доставки становить 10 (десять) календарних днів в залежності від регіону доставки.


Новини
 • Розіграш конструктора від UGEARS!

  ЗАПИТАННЯ: У яку сторону (вправо чи вліво) потрібно повернути важіль, щоб підняти прапор?   Переможець отримає будь-яку модель UGEARS на вибір.   Щоб взяти участь...

  читати далі
 • Конструктори чарівних подарунків!

  Помістіть у Скриньку один секрет і відкрийте другий у Шкатулці-візитниці. Ексклюзивний набір в інтернет-магазині Ugears з 1 по 8 березня включно!   При покупці Скриньки з секр...

  читати далі
 • Привітай свою другу половинку з Днем Святого Валентина!   1) При покупці Скриньки з секретом - модель Механічна шкатулка в Подарунок *. 2) При покупці&nbs...

  читати далі
 • Якщо не встигли - зараз саме час.

  Якщо не встигли купити подарунок на новий рік для близьких і друзів, то зараз саме час зробити це. В інтернет-магазині UGEARS з 24.12 по 30.12 (включно):   1. При покупці Трактора...

  читати далі
Untitled-1 2018

Уважаемые клиенты, 8 января выходной

С наступающим Рождеством!

Спасибо, буду иметь ввиду