Ugears спільно зі світовим лідером ринку споживчих товарів Unilever дарує натхнення і радість творчості, пропонуючи серію міні-наборів механічних дерев'яних пазлів, доступних в рамках кампанії в ключових б'юті-мережах України.
 
Моделі Ugears для самостійного скдалання підходять дітям від 5 років і дорослим будь-якого віку. Конструктори Ugears виготовлені із натуральної екологічної деревини і не потребують додаткових матеріалів або інструментів для складання. Деталі, вирізані лазерним методом, легко виймаються з дошки і перетворюються у функціональну модель за покроковою кольоровою ілюстрованою інструкцією.
 
Міні-набори Ugears, які пропонуються разом з високоякісними товарами Unilever, - це захоплюючі механічні антистресові головоломки, які допоможуть привести думки до ладу і знайти потрібне рішення. Кожна модель Ugears має свою історію і несе в собі унікальну ідею, втілити яку належить Вам.
 
Голова -> для справжніх геніїв
 
ugears
 
Інтелект: моделі Ugears – це розумні механізми, що поєднують унікальний дизайн з цікавою механікою.
 
 
Серце ->  Емоції, що надихають!
 
ugears
 
Пристрасть: ми бажаємо поділитись з Вами своїм захопленням унікальними механізмами  і надихнути на творчість!
 
 
Спорткар -> Набирайте обертів
 
 
ugears
 
Швидкість: рухайтесь швидше, будьте попереду, будьте лідером!
 
 
Вантажівка -> Долайте перешкоди
 
ugears
 
Свобода: відчуй вільний дух дороги, який починається у твоїх коліс і закінчується там, де мрія.
 
 
У моделях є спеціальні «вушка», щоб Ви могли використовувати їх в якості оригінальних брелоків. Також, міні-моделі можуть бути чудовим сувеніром для Ваших друзів або колег.