ЗАПИТАННЯ:

У яку сторону (вправо чи вліво) потрібно повернути важіль, щоб підняти прапор?

Розіграш конструктора від UGEARS!
 
Переможець отримає будь-яку модель UGEARS на вибір.
 
Щоб взяти участь в розіграші потрібно:
 
1. Написати правильну відповідь у комментарях на сторінці UGEARS у Facebook (один користувач може залишити лише одну відповідь)
2. Бути підписаним на сторінку UGEARS (@ukrainiangears) у Facebook
3. Поставити «Подобається» цьому допису (цій публікації) у Facebook
 
Переможець буде обраний серед людей, які дали правильну відповідь за допомогою сервісу Random.org. Конкурс триватиме з 21 по 31 березня 2019 року. Результати розіграшу будуть розміщені на нашій сторінці Facebook  2 квітня 2019 року.
 
Доставка призу безкоштовна! Право на отримання призу (в разі виграшу) мають повнолітні учасники і неповнолітні за умови письмової згоди батьків (усиновителів) або піклувальників. Розіграш проводиться на всій території України, окрім території Автономної Республіки Крим і зони проведення Операції об’єднаних сил.
У конкурсі не можуть брати участь співробітники та представники ТОВ «ЮКРЕЙНІАН ГЕАРС», близькі родичі вищевказаних осіб, а також юридичні особи.
 
Відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних» Учасник (Переможець) Розіграшу надає згоду на надання cвоїх персональних даних, опрацювання яких буде здійснено відповідно до вимог законодавства України. 
 
Взявши участь в Розіграші, Учасник надає добровільну й безумовну згоду на розміщення власного прізвища, імені та по батькові як Переможця розіграшу на сторінці (@ukrainiangears) у Facebook  та на сайті ukr-gears.com.
Бажаємо Вам успіхів!
 

Підсумки конкурсу від конструкторів UGEARS! 

Доброго дня!
 
Щиро дякуємо Вам за участь в конкурсі від конструкторів UGEARS.
 
Отже, правильна відповідь на запитання:
«У яку сторону (вправо чи вліво) потрібно повернути важіль, щоб підняти прапор?»
 
така:
 
«Важіль потрібно повернути вправо»
 
 
 
Відео роботи механізму:
 
 
 
2 квітня 2019 року за допомогою сервісу Random.org команда Ugears обрала переможця конкурсу серед учасників, які дали правильну відповідь. 
 
Вітаємо переможця - Олександра Сомова, який отримає будь-яку механічну модель UGEARS на вибір.
 
Відео визначення переможця конкурсу: