Графік роботи:
ПН-ПТ з 9:00 до 18:00
СБ-НД - вихідний
+38 (050) 353-71-70
+38 (093) 947-72-24
+38 (067) 462-77-88

З'явилася можливість купити подарункові сертифікати!

 
Тепер не потрібно ламати голову над вибором подарунків! Подаруйте радість вибору подарунків Вашим близьким, друзям, співробітникам і діловим партнерам. Сертифікат дає можливість робити подарунки, будь-якої кількості людей, включаючи тих, хто перебуває в інших містах України. Номінали сертифікатів:
 
 
 
Правила використання сертифіката і Термін дії сертифіката:
 
1. Подарунковий сертифікат є сертифікатом на пред'явника (не є іменним), і будь-яка фізична особа, яка пред'явила сертифікат, може придбати з його допомогою товар пропонований компанією Ukrainian Gears на сайті http://ukr-gears.com або в шоу-румі за адресою г. Киев, пр. Перемоги 67 корпус В оф 208.
 
2.Сертіфікат не поширюється на аналогічну продукцію інших продавців. У разі втрати сертифіката, в тому числі розкрадання, сертифікат не може бути відновлений, і грошові кошти не можуть бути повернуті, в зв'язку з відсутністю персоніфікації особи, що володів сертифікатом до втрати.
 
3. При оплаті замовлення за допомогою сертифіката обов'язково вкажіть це на етапі оформлення замовлення і повідомте менеджеру при підтвердженні замовлення. Сертифікат повинен бути пред'явлений і переданий співробітнику компанії при оплаті товару. Повернення сертифікату Новою Поштою здійснюється за рахунок покупця.
 
4. Термін дії Сертифікату обмежений і становить 6 місяців з дати видачі.
 
5. З використанням сертифіката можлива єдина покупка. При здійсненні покупки номінал сертифіката списується цілком. У разі, якщо вартість покупки менше номіналу сертифіката, різниця між вартістю не повертається, в разі, якщо вартість покупки перевищує номінал, різниця між вартістю товару і номіналом сертифікату оплачується готівкою.
 
6. Сертифікат не може бути використаний для отримання готівкових коштів.
 
7. З кожним сертифікатом видається товарний чек. Дата продажу сертифіката є датою відліку терміну його дії.
 
8. Товари, куплені по подарунковому сертифікату - поверненню не підлягають. У разі браку або некомплект проводиться обмін на аналогічний товар або інший товар тієї ж вартості на ваш вибір.

читати далі

UGEARS 4KIDS: склади та розфарбуй

Все розпочалося з ідеї зробити серію 3D моделей з дерева для маленьких дослідників і винахідників. І ми створили серію моделей-розмальовок UGEARS 4KIDS, які легко складаються, досхочу розмальовуються, мають елементи механіки і допомагають досліджувати довколишній світ. 

читати далі

Шановні клієнти!

3-4 вересня 2016 на Контрактовій площі проводиться черговий фестиваль "В пошуках Made in Ukraine", в якому ми також беремо участь! Ви зможете придбати наші моделі. Приходьте подивитися і купити наші моделі! Чекаємо Вас!

читати далі

Шановні клієнти!

4-5 червня 2016 на Контрактовій площі у Києві буде проходити черговий фестиваль "У пошуках Made in Ukraine", у якому ми також будемо приймати участь! Ви зможете придбати наші нові моделі: Потяг, Перон, Переїзд з рейками та унікальну Вантажівку UGM-11! Завітайте та подивіться на наші моделі! Чекаємо на Вас!

читати далі

Шановні клієнти!

23-24 квітня 2016 на Контрактовій площі у Києві буде проходити черговий фестиваль "У пошуках Made in Ukraine", у якому ми також будемо приймати участь! Ви зможете придбати наші нові моделі: Потяг, Перон, Переїзд з рейками та унікальну Вантажівку UGM-11! Завітайте та подивіться на наші моделі! Чекаємо на Вас! 

читати далі
Показано 1 по 6 із 18 (всього сторінок: 3)
Untitled-1 2018

Уважаемые клиенты, 8 января выходной

С наступающим Рождеством!

Спасибо, буду иметь ввиду