Графік роботи:
ПН-ПТ з 9:00 до 18:00
СБ-НД - вихідний
Товарів: 0 (0 eur)
+38 (050) 353-71-70
+38 (093) 947-72-24
+38 (067) 462-77-88
3D модель-розмальовка «Лицар»
3D модель-розмальовка «Лицар» 3D модель-розмальовка «Лицар» 3D модель-розмальовка «Лицар» 3D модель-розмальовка «Лицар» 3D модель-розмальовка «Лицар» 3D модель-розмальовка «Лицар» 3D модель-розмальовка «Лицар» 3D модель-розмальовка «Лицар» 3D модель-розмальовка «Лицар»
Артикул: 009
В наявності
2 eur
Податок на обмін: 26 eur
* Фарби 

Опис
Розмір моделі в готовому вигляді: 82*45*89 мм
Розмір упаковки: 165*90*5 мм
Кількість деталей: 8
 
Розрахунковий час складання: 30 хвилин
Розрахунковий час розфарбовування: 2 години+
 
3D модель-розмальовка «Лицар».  Для дітей і дорослих від 5ти до ... будь-якого віку.
 
ДОСХОЧУ розмальовується: акрил, гуаш, акварель, маркери – можна використовувати все, що є. І розмальовувати модель як забажаєте: самому, з друзями або всією родиною. Ажурні контурні лінії  на дереві зображують всі необхідні форми лицаря, лицарських обладунків і його коня, щоб  їх було зручно розмальовувати. 
 
Пізнавальна і розвиваюча: у вас в руках лицар з щитом в бойових обладунках на засідланому коні, готовий до поєдинку або битви.  З елементами механіки: кінь нетерпляче б’є копитом землю.  Чудова 3D модель для cтворення власної історії, в якій доблесть, мужність, честь, вільність може тісно переплестися з коханням, любов’ю до батьківщини та захистом слабких. Модель легко складається, стає на підставку і з нею цікаво грати. Розвиває просторове мислення і дрібну моторику. Захоплює уяву дітей на тривалий час.
 
Екологічна: модель виконана повністю з деревних матеріалів, пахне справжнім деревом і приємна на дотик.
 
Легко складається: Всі деталі вже вирізані і легко виймаються з дошки. Модель збирається як пазл без клею і інструментів за інструкцією з кольоровими ілюстраціями.  Іноді для з’єднання певних блоків рекомендована допомога дорослих:  з’єднувальні деталі точно вирізані під отвори, и для складання потрібно лише вставити з’єднувальні штифти, притиснувши їх пальцями. Але, якщо пальчики дуже маленькі, то їм може знадобитися допомога.
 
Подобається: за допомогою фантазії та уяви маленьких (і великих) художників кожна модель-розмальовка  UGEARS 4KIDS стає неповторною і чудово виглядає, а на робочому столі ще й піднімає настрій.

 


Новини
Untitled-1 2018

Уважаемые клиенты, 8 января выходной

С наступающим Рождеством!

Спасибо, буду иметь ввиду