Графік роботи:
ПН-ПТ з 9:00 до 18:00
СБ-НД - вихідний
+38 (050) 353-71-70
+38 (093) 947-72-24
+38 (067) 462-77-88
Механічна модель Кінь-Механоїд
Механічна модель Кінь-Механоїд Механічна модель Кінь-Механоїд Механічна модель Кінь-Механоїд Механічна модель Кінь-Механоїд Механічна модель Кінь-Механоїд Механічна модель Кінь-Механоїд Механічна модель Кінь-Механоїд Механічна модель Кінь-Механоїд Механічна модель Кінь-Механоїд Механічна модель Кінь-Механоїд Механічна модель Кінь-Механоїд Механічна модель Кінь-Механоїд Механічна модель Кінь-Механоїд Механічна модель Кінь-Механоїд Механічна модель Кінь-Механоїд Механічна модель Кінь-Механоїд Механічна модель Кінь-Механоїд Механічна модель Кінь-Механоїд Механічна модель Кінь-Механоїд Механічна модель Кінь-Механоїд Механічна модель Кінь-Механоїд Механічна модель Кінь-Механоїд Механічна модель Кінь-Механоїд Механічна модель Кінь-Механоїд Механічна модель Кінь-Механоїд Механічна модель Кінь-Механоїд Механічна модель Кінь-Механоїд Механічна модель Кінь-Механоїд Механічна модель Кінь-Механоїд Механічна модель Кінь-Механоїд Механічна модель Кінь-Механоїд Механічна модель Кінь-Механоїд Механічна модель Кінь-Механоїд Механічна модель Кінь-Механоїд
Артикул: 70058
В наявності
€44.90
Податок на обмін: €44.90
Опис

Механічна модель UGEARS «Кінь-Механоїд»

Розмір моделі в готовому вигляді: 350 х 290 х 125 мм
Розмір упаковки: 378 х 170 х 42 мм
Кількість деталей: 410
Розрахунковий час складання: 8-9 годин

До епохи великих технологічних змін, індустріальної ери великих парових машин, подорожі на далекі відстані були можливі завдяки швидким і витривалим коням. Ugears пропонує вам відволіктися від високих технологій та надшвидкостей і повернутися до часів романтики верхової їзди з моделлю «Кінь-механоїд», яка об'єднує природу і механіку.
 
Рух на чотирьох кінцівках був одним із найскладніших завдань при створенні Коня-механоїда. Механічні крокоходи, які були представлені раніше, мають або більшу кількість кінцівок, або додаткові підпори, чого інженерами Ugears вдалося уникнути. Абсолютно унікальний механізм моделі, що дозволяє вашому скакуну пересуватися на чотирьох кінцівках, - спеціально розроблена Ugears технологія, яку ви вперше випробуєте.
 
Дизайнери приділили особливу увагу анатомічним особливостям будови ніг коня, повторивши всі суглоби та зробивши їх рухомими за допомогою грейферного механізму.
 
Біонічне серце вашого коня - це маятник, встановлений в грудях механоїда. Його коливання уповільнюють передачу енергії гумомотору на рухомі елементи, збільшуючи час роботи механізму.
 
Механічний кінь не відвезе вас за горизонт - дистанція, яку він проходить за один завод, досить невелика. Однак за час її проходження, ви встигнете роздивитися роботу цього унікального механізму і оцінити красу механіки моделі.
Грива і хвіст коня, які зазвичай вільно розвиваються по вітру, виготовлені з еластичних гумових стрічок. Під час руху механоїд похитує головою, колихаючи гумовою гривою.
 
Механічний кінь Ugears – данина поваги першим історичним автоматонам, спробам створення подібних механізмів древніми греками, вченими Японії і Китаю та самим Леонардо да Вінчі. Відпустіть суєту і нескінченні перегони сучасності, змініть нервовий поспіх на розмірений алюр та вирушайте в спокійну і приємну – але не менш цікаву! – поїздку з новою моделлю Ugears «Кінь-механоїд».
 
Модель «Кінь-Механоїд» виготовлений з якісної фанерної дошки, яка перевірена європейськими лабораторіями і застосовується, також,  у виробництві дитячих меблів. Модель повністю укомплектована всім необхідним для складання. Якість виготовлення деталей дуже висока – для вирізання елементів з фанерної дошки використовується лазерний метод. Pозрізи зроблені лазерним станком з ЧПУ, лінії - приблизно з людську волосину. Всередині упаковки ви знайдете фанерні  дошки, з яких потрібно лише видавити готові деталі і трансформувати їх в самохідного механічного коня.  Вам не знадобляться ані клей, ані спеціальні інструменти. Складається модель за покроковою ілюстрованою інструкцією з поясненнями на 11 мовах (українська, англійська, німецька, французька, польська, іспанська, російська, турецька, італійська, китайська і корейська). 

Новини
Untitled-1 2018

Уважаемые клиенты, 8 января выходной

С наступающим Рождеством!

Спасибо, буду иметь ввиду