Графік роботи:
ПН-ПТ з 9:00 до 18:00
СБ-НД - вихідний
Товарів: 0 (0 eur)
+38 (050) 353-71-70
+38 (093) 947-72-24
+38 (067) 462-77-88
Подарунковий сертифікат на 200 грн.
Подарунковий сертифікат на 200 грн. Подарунковий сертифікат на 200 грн.
Артикул: 200UAH
В наявності
7 eur
Податок на обмін: 200 eur
Опис
Тепер не потрібно ламати голову над вибором подарунків! Подаруйте радість вибору подарунків Вашим близьким, друзям, співробітникам і діловим партнерам. Сертифікат дає можливість робити подарунки, будь-якої кількості людей, включаючи тих, хто перебуває в інших містах України.
 
Доступний номінал: 2005001000.
 
Правила використання сертифіката і Термін дії сертифіката:
 
1. Подарунковий сертифікат є сертифікатом на пред'явника (не є іменним), і будь-яка фізична особа, яка пред'явила сертифікат, може придбати з його допомогою товар пропонований компанією Ukrainian Gears на сайті http://ukr-gears.com або в шоу-румі за адресою г. Киев, пр. Перемоги 67 корпус В оф 208.
 
2.Сертіфікат не поширюється на аналогічну продукцію інших продавців. У разі втрати сертифіката, в тому числі розкрадання, сертифікат не може бути відновлений, і грошові кошти не можуть бути повернуті, в зв'язку з відсутністю персоніфікації особи, що володів сертифікатом до втрати.
 
3. При оплаті замовлення за допомогою сертифіката обов'язково вкажіть це на етапі оформлення замовлення і повідомте менеджеру при підтвердженні замовлення. Сертифікат повинен бути пред'явлений і переданий співробітнику компанії при оплаті товару. Повернення сертифікату Новою Поштою здійснюється за рахунок покупця.
 
4. Термін дії Сертифікату обмежений і становить 3 місяці з дати видачі.
 
5. З використанням сертифіката можлива єдина покупка. При здійсненні покупки номінал сертифіката списується цілком. У разі, якщо вартість покупки менше номіналу сертифіката, різниця між вартістю не повертається, в разі, якщо вартість покупки перевищує номінал, різниця між вартістю товару і номіналом сертифікату оплачується готівкою.
 
6. Сертифікат не може бути використаний для отримання готівкових коштів.
 
7. З кожним сертифікатом видається товарний чек. Дата продажу сертифіката є датою відліку терміну його дії.
 
8. Товари, куплені по подарунковому сертифікату - поверненню не підлягають. У разі браку або некомплект проводиться обмін на аналогічний товар або інший товар тієї ж вартості на ваш вибір.
Рекомендуємо (2)

Новини
Untitled-1 2018

Уважаемые клиенты, 8 января выходной

С наступающим Рождеством!

Спасибо, буду иметь ввиду