Графік роботи:
ПН-ПТ з 9:00 до 18:00
СБ-НД - вихідний
+38 (050) 353-71-70
+38 (093) 947-72-24
+38 (067) 462-77-88
Сховище дайсів: девайс для настільних ігор
Сховище дайсів: девайс для настільних ігор Сховище дайсів: девайс для настільних ігор Сховище дайсів: девайс для настільних ігор Сховище дайсів: девайс для настільних ігор Сховище дайсів: девайс для настільних ігор Сховище дайсів: девайс для настільних ігор Сховище дайсів: девайс для настільних ігор Сховище дайсів: девайс для настільних ігор Сховище дайсів: девайс для настільних ігор Сховище дайсів: девайс для настільних ігор Сховище дайсів: девайс для настільних ігор Сховище дайсів: девайс для настільних ігор Сховище дайсів: девайс для настільних ігор Сховище дайсів: девайс для настільних ігор Сховище дайсів: девайс для настільних ігор Сховище дайсів: девайс для настільних ігор Сховище дайсів: девайс для настільних ігор Сховище дайсів: девайс для настільних ігор Сховище дайсів: девайс для настільних ігор Сховище дайсів: девайс для настільних ігор Сховище дайсів: девайс для настільних ігор Сховище дайсів: девайс для настільних ігор Сховище дайсів: девайс для настільних ігор Сховище дайсів: девайс для настільних ігор Сховище дайсів: девайс для настільних ігор Сховище дайсів: девайс для настільних ігор Сховище дайсів: девайс для настільних ігор Сховище дайсів: девайс для настільних ігор Сховище дайсів: девайс для настільних ігор Сховище дайсів: девайс для настільних ігор Сховище дайсів: девайс для настільних ігор Сховище дайсів: девайс для настільних ігор Сховище дайсів: девайс для настільних ігор
Артикул: 70072
В наявності
€13.90
Податок на обмін: €13.90
Опис
Розмір моделі в готовому вигляді: 80*66*75 мм
Розмір упаковки: 188*170*27 мм
Кількість деталей: 62
Розрахунковий час на складання: до 1 години
 
 
Розвиваючи тему настільних ігор у своїй новій серії Ugears Games, Ugears представляє Сховище дайсів. Якщо ви колекціонуєте дайси, граєте в настолки і любите унікальні механізми, то Сховище дайсів - саме те, що Вам потрібно. Ця модель стане улюбленим атрибутом в ваших настільних баталіях і чудовим поповненням колекції дерев'яних 3Д пазлів від Ugears.
 
Сховище Дайсів - це невелика різьблена скринька, виконана в фантазійному стилі. Мінімалістичний розсувний механізм піднімає стінки шкатулки, відкриваючи доступ до її вмісту. Модель в формі компактного куба має 8 комірок і відмінно підійде для стандартного дайс-сету. Кожен дайс зручно розташовується в індивідуальній комірці, а підйомні стінки моделі фіксують дайси на місцях і не дають розсипатися і загубитися при транспортуванні.
 
Модель досить проста, але цікава в складанні, а впізнаваний дизайн Ugears робить її гарним доповненням до будь-якої гри, унікальним елементом декору в будинку і прекрасним подарунком Вашим друзям, що захоплюються настолками.
 
Якщо Вам сподобалася модель Сховище Дайсів, то вам, напевно, сподобаються інші моделі з ігрової серії Ugears.
 
Модель «Сховище дайсів» повністю укомплектована всім необхідним для складання. Всередині упаковки ви знайдете фанерні  дошки, з яких потрібно лише видавити готові деталі і трансформувати їх у готову модель.  Для складання Сховища дайсів Вам не знадобляться ані клей, ані спеціальні інструменти. Складається модель без зубочисток за покроковою ілюстрованою інструкцією з поясненнями на 11 мовах (українській, англійській, німецькій, французькій, польській, іспанській, російській, японській, італійській, китайській і корейській).
 
Способи з’єднання деталей, що використовуються в моделях Ugears, є винаходами і захищені міжнародними патентами.

Новини
Untitled-1 2018

Уважаемые клиенты, 8 января выходной

С наступающим Рождеством!

Спасибо, буду иметь ввиду