Графік роботи:
ПН-ПТ з 9:00 до 18:00
СБ-НД - вихідний
+38 (050) 353-71-70
+38 (093) 947-72-24
+38 (067) 462-77-88
Дек Бокс: девайс для настільних ігор
Дек Бокс: девайс для настільних ігор Дек Бокс: девайс для настільних ігор Дек Бокс: девайс для настільних ігор Дек Бокс: девайс для настільних ігор Дек Бокс: девайс для настільних ігор Дек Бокс: девайс для настільних ігор Дек Бокс: девайс для настільних ігор Дек Бокс: девайс для настільних ігор Дек Бокс: девайс для настільних ігор Дек Бокс: девайс для настільних ігор Дек Бокс: девайс для настільних ігор Дек Бокс: девайс для настільних ігор Дек Бокс: девайс для настільних ігор Дек Бокс: девайс для настільних ігор Дек Бокс: девайс для настільних ігор Дек Бокс: девайс для настільних ігор Дек Бокс: девайс для настільних ігор Дек Бокс: девайс для настільних ігор Дек Бокс: девайс для настільних ігор Дек Бокс: девайс для настільних ігор Дек Бокс: девайс для настільних ігор Дек Бокс: девайс для настільних ігор Дек Бокс: девайс для настільних ігор Дек Бокс: девайс для настільних ігор Дек Бокс: девайс для настільних ігор Дек Бокс: девайс для настільних ігор Дек Бокс: девайс для настільних ігор Дек Бокс: девайс для настільних ігор Дек Бокс: девайс для настільних ігор Дек Бокс: девайс для настільних ігор Дек Бокс: девайс для настільних ігор Дек Бокс: девайс для настільних ігор Дек Бокс: девайс для настільних ігор Дек Бокс: девайс для настільних ігор Дек Бокс: девайс для настільних ігор Дек Бокс: девайс для настільних ігор Дек Бокс: девайс для настільних ігор
Артикул: 70071
В наявності
€17.90
Податок на обмін: €17.90
Опис
Розмір моделі в готовому вигляді: 94*84*112 мм
Розмір упаковки: 188*170*27 мм
Кількість деталей: 65
Розрахунковий час складання: до 3 годин 
 
 
І знову в грі нова модель Ugears Games: ідеальний аксесуар для любителів настільних ігор - Дек Бокс. Ця компактна модель оригінальної серії Ugears Games - найкраще рішення для зберігання і транспортування вашої улюбленої колоди карт. Дек Бокс допоможе надійно зберегти ваші карти для майбутніх настільних боїв!
 
Дек Бокс – це симпатична скринька, настільки компактна, що вона легко поміститься на долоні. Легким натисканням на спеціальні виступи на бічних сторонах кришки Дек Боксу ми запускаємо механізм, який відкривається: під тиском верхні частини бічних панелей опустяться донизу, а кришка розсунеться, відкривши зручний доступ до двох внутрішніх відділень. Пристрій автоматично зафіксується у відкритому положенні.
 
У внутрішніх відділеннях можна розмістити до 100 гральних карт розміром 63.5х88 мм, по 50 штук у кожному. Коли Дек Бокс знаходиться у відкритому положенні, карти легко складати і діставати за необхідністю. Якщо ви хочете взяти з собою свою улюблену колоду, щоб провести час з друзями за захоплюючою грою, ви можете більше не боятися загубити або пошкодити карти при транспортуванні. Покладіть їх у Дек Бокс, натисніть спеціальну кнопку на корпусі моделі, щоб розблокувати фіксацію положення. Підпружинений механізм автоматично поверне бокові панелі і кришку на місце, а ваші карти залишаться всередині, де Дек Бокс не дасть їм розсипатися і захистить від механічних пошкоджень. Тепер можна не перейматися і не переривати вміст вашої сумки або рюкзака в пошуках втраченої карти, яка, звичайно ж, знайдеться зім'ятою на самому дні. З Дек Боксом від Ugears Games ВСІ ваші карти в безпеці!
 
Простий, але цікавий процес складання не займе багато часу і принесе тільки приємні емоції. А унікальний дизайн моделі зробить її бажаним доповненням вашого ігрового світу.
 
Модель Дек Бокс повністю укомплектована всім необхідним для складання. Всередині упаковки ви знайдете фанерні  дошки, з яких потрібно лише видавити готові деталі і трансформувати їх у готову модель.  Для складання Дек Бокса вам не знадобляться ані клей, ані спеціальні інструменти. Складається модель без зубочисток за покроковою ілюстрованою інструкцією з поясненнями на 11 мовах (українська, англійська, німецька, французька, польська, іспанська, російська, японська, італійська, китайська і корейська). Способи з’єднання деталей, що використовуються в моделях UGEARS, є винаходами і захищені міжнародними патентами.

Новини
Untitled-1 2018

Уважаемые клиенты, 8 января выходной

С наступающим Рождеством!

Спасибо, буду иметь ввиду