Графік роботи:
ПН-ПТ з 9:00 до 18:00
СБ-НД - вихідний
+38 (050) 353-71-70
+38 (093) 947-72-24
+38 (067) 462-77-88
3D модель-розмальовка «Біплан»
3D модель-розмальовка «Біплан» 3D модель-розмальовка «Біплан» 3D модель-розмальовка «Біплан» 3D модель-розмальовка «Біплан» 3D модель-розмальовка «Біплан» 3D модель-розмальовка «Біплан» 3D модель-розмальовка «Біплан» 3D модель-розмальовка «Біплан» 3D модель-розмальовка «Біплан» 3D модель-розмальовка «Біплан» 3D модель-розмальовка «Біплан» 3D модель-розмальовка «Біплан» 3D модель-розмальовка «Біплан» 3D модель-розмальовка «Біплан» 3D модель-розмальовка «Біплан»
Артикул: 017
В наявності
€4.99
Податок на обмін: €4.99
Опис
Розмір моделі в готовому вигляді: 158*173*87 мм
Розмір упаковки: 235*180*5 мм
Кількість деталей: 23
 
Розрахунковий час складання: 1 година
Розрахунковий час розфарбовування: 4 години+
 
3D модель-розмальовка «Біплан». Для дітей і дорослих від 5ти до ... будь-якого віку.
 
ДОСХОЧУ розмальовується: акрил, гуаш, акварель, маркери – можна використовувати все, що є. І розмальовувати модель як забажаєте: самому, з друзями або всією родиною. Ажурні контурні лінії  на дереві зображують контури обшивки фюзеляжу біплана, крил, пропелера, щоб  їх було зручно розмальовувати.
 
Функціональна: оригінальна підставка для шести ручок, олівців, пензлів, фломастерів. Для цього верхньому крилі моделі передбачені шість отворів.
 
Пізнавальна і розвиваюча: як у справжнього двомісного біплана першої половини 20го сторіччя, в моделі два крила, розміщених одне над одним і закріплених на роздільних консольних стійках. Прототипи даної моделі широко використовувались в якості учбово-тренувальних у цивільній і військовій авіації та у сільському господарстві. У верхній частині фюзеляжу знаходяться кабіна для командира корабля і штурмана (або пасажира). Біплан має передній дволопатевий пропелер, передні шасі з хвостовим колесом з амортизаторами для  злету, посадки і руління. Завершує хвостове оперення  біплана вертикальний кіль з маленьким горизонтальним крилом-стабілізатором.  Має елементи механіки: можна покрутити пропелер за лопаті, всі три колеса рухаються.  Модель легко складається і з нею цікаво грати. Розвиває просторове мислення і дрібну моторику. Захоплює уяву дітей на тривалий час.
 
Екологічна: модель виконана повністю з деревних матеріалів, пахне справжнім деревом і приємна на дотик.
 
Легко складається: Всі деталі вже вирізані і легко виймаються з дошки. Модель збирається як пазл без клею і інструментів за інструкцією з кольоровими ілюстраціями.  Іноді для з’єднання певних блоків рекомендована допомога дорослих:  з’єднувальні деталі точно вирізані під отвори, и для складання потрібно лише вставити з’єднувальні штифти, притиснувши їх пальцями. Але, якщо пальчики дуже маленькі, то їм може знадобитися допомога.
 
Подобається: за допомогою фантазії та уяви маленьких (і великих) художників кожна модель-розмальовка  UGEARS 4KIDS стає неповторною і чудово виглядає, а на робочому столі ще й піднімає настрій.

 


Новини
Untitled-1 2018

Уважаемые клиенты, 8 января выходной

С наступающим Рождеством!

Спасибо, буду иметь ввиду