Графік роботи:
ПН-ПТ з 9:00 до 18:00
СБ-НД - вихідний
Товарів: 0 (0 грн.)
+38 (050) 353-71-70
+38 (093) 947-72-24
+38 (067) 462-77-88
Механічна модель «Вежа-Аркбаліста»
Механічна модель «Вежа-Аркбаліста» Механічна модель «Вежа-Аркбаліста» Механічна модель «Вежа-Аркбаліста» Механічна модель «Вежа-Аркбаліста» Механічна модель «Вежа-Аркбаліста» Механічна модель «Вежа-Аркбаліста» Механічна модель «Вежа-Аркбаліста» Механічна модель «Вежа-Аркбаліста» Механічна модель «Вежа-Аркбаліста» Механічна модель «Вежа-Аркбаліста» Механічна модель «Вежа-Аркбаліста» Механічна модель «Вежа-Аркбаліста» Механічна модель «Вежа-Аркбаліста» Механічна модель «Вежа-Аркбаліста» Механічна модель «Вежа-Аркбаліста» Механічна модель «Вежа-Аркбаліста» Механічна модель «Вежа-Аркбаліста» Механічна модель «Вежа-Аркбаліста» Механічна модель «Вежа-Аркбаліста» Механічна модель «Вежа-Аркбаліста» Механічна модель «Вежа-Аркбаліста» Механічна модель «Вежа-Аркбаліста» Механічна модель «Вежа-Аркбаліста» Механічна модель «Вежа-Аркбаліста» Механічна модель «Вежа-Аркбаліста» Механічна модель «Вежа-Аркбаліста»
Артикул: 70048
В наявності
700 грн.
Податок на обмін: 700 грн.
* Подарункова упаковка 

Опис

Модель «Вежа-Аркбаліста»

Розмір Вежі в готовому вигляді: 15,3 * 9,5 * 9,6 см
Розмір Аркбалісти в готовому вигляді: 9 * 8,1 * 14,2 см
Розмір упаковки: 37 * 17 * 2,7 см
Кількість деталей: 292
Розрахунковий час складання: 6 годин
 
 
 
Ugears запрошує вас зануритися в романтику середньовіччя і спробувати себе в якості майстра облогового мистецтва з новою цікавою моделлю «Вежа-Аркбаліста».  Дизайн та механізм моделі увібрали в себе кращі зразки древніх артилерійських пристроїв, легендарних битв, що відродилися у фільмах, книгах, іграх. Ця модель - варіація класичної бойової машини, дає вам можливість відчути себе великим завойовником та героєм минулих часів.
 
Модель складається з двох частин: власне облогової машини (аркбалісти)  і механічної вежі. Обидві частини мають багато рухомих механічних вузлів і деталей.
 
Аркбаліста також складається з двох частин: стріляючого модуля і бази. У базі передбачений механізм з розсувними «лапами» для надання конструкції стійкості при стрільбі. Стріляючий модуль - власне, сама аркбаліста - стріляє дерев'яними снарядами. Механізм дозволяє встановити одночасно чотири снаряди і зробити кілька пострілів поспіль.
 
У моделі реалізований механізм для горизонтального та вертикального наведення, який регулює поворот і нахил корпусу. На правій стороні корпусу моделі є важіль, який заводить механізм. Цей же важіль є спусковим механізмом.
 
Стріляючий модуль знімається з бази і може бути встановлений на верхній платформі Вежі - другої частини моделі.
 
Облогові машини, створені для руйнування укріплених оборонних споруд, відомі з часів античності. Однак дизайн моделі Ugears, особливо декоративні елементи Вежі, відноситься до періоду середньовіччя. Обвита плющем традиційна замкова вежа, прикрашена оригінальним орнаментом і гербом з геральдичним грифоном / драконом, приховує кілька механічних секретів: врешті-решт, це модель Ugears, яка ніяк не може бути простим статичним конструктором. З одного боку Вежі знаходиться колесо з важелями для підйому другого рівня, що відкриває гвинтові сходи першого поверху, які переходять в конструкцію другого поверху, а також внутрішній каркас будівлі. Верхнє положення вважається зафіксованим, коли стає повністю видно щит із зображенням дракона / грифона, встановлений паралельно стіні вежі. Щит – це ваша ціль. Поцільте в нього дерев'яним снарядом акрбалісти і другий рівень Вежі впаде, зметений ударом вашої облогової машини.
 
Дизайнери моделі надали Вежі частково зруйнований вид, щоб через отвори в стінах можна було бачити елементи каркасу та роботу механізму, що керує рухом моделі.
 
Вежа та Аркбаліста від Ugears обіцяє захоплюючу середньовічну пригоду відважним героям, що не побояться прийняти виклик і зібрати своїми вмілими руками екологічний конструктор без клею і спеціальних інструментів - тільки за допомогою механічної магії. На відміну від жорстокої реальності середньовічної облоги, яку навряд чи можна зарахувати до виду сімейного дозвілля, модель Ugears створена виключно для розваги, позитивних емоцій та приємного проведення часу. Тому ми настійно рекомендуємо відправлятись в цю подорож всією сім'єю.  Тренуйтеся у влучності, захоплюйте замки, відчуйте дух лицарства та врятуйте прекрасну даму з захоплююче цікавою моделлю Вежа і Аркбаліста.

Новини
 • Розіграш конструктора від UGEARS!

  ЗАПИТАННЯ: У яку сторону (вправо чи вліво) потрібно повернути важіль, щоб підняти прапор?   Переможець отримає будь-яку модель UGEARS на вибір.   Щоб взяти участь...

  читати далі
 • Конструктори чарівних подарунків!

  Помістіть у Скриньку один секрет і відкрийте другий у Шкатулці-візитниці. Ексклюзивний набір в інтернет-магазині Ugears з 1 по 8 березня включно!   При покупці Скриньки з секр...

  читати далі
 • Привітай свою другу половинку з Днем Святого Валентина!   1) При покупці Скриньки з секретом - модель Механічна шкатулка в Подарунок *. 2) При покупці&nbs...

  читати далі
 • Якщо не встигли - зараз саме час.

  Якщо не встигли купити подарунок на новий рік для близьких і друзів, то зараз саме час зробити це. В інтернет-магазині UGEARS з 24.12 по 30.12 (включно):   1. При покупці Трактора...

  читати далі
Untitled-1 2018

Уважаемые клиенты, 8 января выходной

С наступающим Рождеством!

Спасибо, буду иметь ввиду