Графік роботи:
ПН-ПТ з 9:00 до 18:00
СБ-НД - вихідний
Товарів: 0 (0 eur)
+38 (050) 353-71-70
+38 (093) 947-72-24
+38 (067) 462-77-88
3D модель-розмальовка «Аероплан»
3D модель-розмальовка «Аероплан» 3D модель-розмальовка «Аероплан» 3D модель-розмальовка «Аероплан» 3D модель-розмальовка «Аероплан» 3D модель-розмальовка «Аероплан» 3D модель-розмальовка «Аероплан» 3D модель-розмальовка «Аероплан» 3D модель-розмальовка «Аероплан» 3D модель-розмальовка «Аероплан» 3D модель-розмальовка «Аероплан» 3D модель-розмальовка «Аероплан» 3D модель-розмальовка «Аероплан» 3D модель-розмальовка «Аероплан» 3D модель-розмальовка «Аероплан» 3D модель-розмальовка «Аероплан»
Артикул: 012
В наявності
4 eur
Податок на обмін: 49 eur
* Фарби 

Опис
Розмір моделі в готовому вигляді: 143*157*82 мм
Розмір упаковки: 165*180*5 мм
Кількість деталей: 15
 
Розрахунковий час складання: 45 хвилин
Розрахунковий час розфарбовування: 3 години+
 
3D модель-розмальовка «Аероплан».  Для дітей і дорослих від 5ти до ... будь-якого віку.
 
ДОСХОЧУ розмальовується: акрил, гуаш, акварель, маркери – можна використовувати все, що є. І розмальовувати модель як забажаєте: самому, з друзями або всією родиною. Ажурні контурні лінії  на дереві зображують контури обшивки фюзеляжу аероплана, щоб  їх було зручно розмальовувати.
 
Пізнавальна і розвиваюча: модель демонструє будову класичного аероплана: крило закріплене у нижній частині фюзеляжу, на верхній пасажирській палубі знаходяться три віконця-ілюмінатори. На крилі по обидна боки розташовані двигуни. Передня стійка і дві основні стійки шасі для  злету, посадки і руління. Завершує хвостове оперення  аероплана справжній вертикальний кіль з горизонтальним стабілізатором.   Модель легко складається і з нею цікаво грати. Розвиває просторове мислення і дрібну моторику. Захоплює уяву дітей на тривалий час.
 
Екологічна: модель виконана повністю з деревних матеріалів, пахне справжнім деревом і приємна на дотик.
 
Легко складається: Всі деталі вже вирізані і легко виймаються з дошки. Модель збирається як пазл без клею і інструментів за інструкцією з кольоровими ілюстраціями.  Іноді для з’єднання певних блоків рекомендована допомога дорослих:  з’єднувальні деталі точно вирізані під отвори, и для складання потрібно лише вставити з’єднувальні штифти, притиснувши їх пальцями. Але, якщо пальчики дуже маленькі, то їм може знадобитися допомога.
 
Подобається: за допомогою фантазії та уяви маленьких (і великих) художників кожна модель-розмальовка  UGEARS 4KIDS стає неповторною і чудово виглядає, а на робочому столі ще й піднімає настрій.

 


Новини
Untitled-1 2018

Уважаемые клиенты, 8 января выходной

С наступающим Рождеством!

Спасибо, буду иметь ввиду