Графік роботи:
ПН-ПТ з 9:00 до 18:00
СБ-НД - вихідний
+38 (050) 353-71-70
+38 (093) 947-72-24
+38 (067) 462-77-88
Механічна модель «Спорткар U-9 Гран-прі»
Механічна модель «Спорткар U-9 Гран-прі» Механічна модель «Спорткар U-9 Гран-прі» Механічна модель «Спорткар U-9 Гран-прі» Механічна модель «Спорткар U-9 Гран-прі» Механічна модель «Спорткар U-9 Гран-прі» Механічна модель «Спорткар U-9 Гран-прі» Механічна модель «Спорткар U-9 Гран-прі» Механічна модель «Спорткар U-9 Гран-прі» Механічна модель «Спорткар U-9 Гран-прі» Механічна модель «Спорткар U-9 Гран-прі» Механічна модель «Спорткар U-9 Гран-прі» Механічна модель «Спорткар U-9 Гран-прі» Механічна модель «Спорткар U-9 Гран-прі» Механічна модель «Спорткар U-9 Гран-прі» Механічна модель «Спорткар U-9 Гран-прі» Механічна модель «Спорткар U-9 Гран-прі» Механічна модель «Спорткар U-9 Гран-прі» Механічна модель «Спорткар U-9 Гран-прі» Механічна модель «Спорткар U-9 Гран-прі» Механічна модель «Спорткар U-9 Гран-прі» Механічна модель «Спорткар U-9 Гран-прі» Механічна модель «Спорткар U-9 Гран-прі» Механічна модель «Спорткар U-9 Гран-прі» Механічна модель «Спорткар U-9 Гран-прі» Механічна модель «Спорткар U-9 Гран-прі» Механічна модель «Спорткар U-9 Гран-прі» Механічна модель «Спорткар U-9 Гран-прі» Механічна модель «Спорткар U-9 Гран-прі» Механічна модель «Спорткар U-9 Гран-прі»
Артикул: 70044
В наявності
€44.90
Податок на обмін: €44.90
Опис

Модель UGEARS «Спорткар U-9 Гран-прі»

Розмір моделі в готовому вигляді: 35 * 9,5 * 13 см
Розмір упаковки: 37 * 17 * 2,7 см
Кількість деталей: 348
Розрахунковий час складання: 6-7 годин
 
 
 
Азарт перегонів, ревіння двигунів, захоплююча швидкість, корпуси автомобілів, що проносяться на величезній швидкості перед  очима розпаленої публіки - все це втілили конструктори Ugears в новій моделі Спорткар U-9 Гран-прі, автомобілі для перегонів, створеному на основі класичних моделей Золотого Віку автомобілебудування початку ХХ століття.
 
Механізми в техніці довкола нас стали настільки маленькими, що сховані глибоко в речах, і люди не бачать всієї магії обертання шестерень. Людям цікава справжня механіка, з якою потрібно повозитися самому.  Цікаво дізнаватися, що приводить у рух цілий механізм. Подобається складати  моделі, які буквально оживають в руках, да і просто подобаються гарні механізми з шестерень.
 
У спортивному автомобілі U-9 Гран-Прі ми відтворили класичну конструкцію і спортивний дизайн переможців ранніх автоперегонів. Під капотом цього красеня ви знайдете 8-циліндровий V-подібний двигун з 16-ма працюючими клапанами і вентилятором. Спорткар обладнаний подовжньої рульової рейкою і коробкою передач, перемикає режими «нейтральний», «назад» і «вперед». Також в конструкції передбачені гоночні колеса з гумовими покришками для більш м'якого ходу. Cпорткар U-9 Гран-прі жваво розганяється і має досить великий запас ходу.
 
В основі дизайну моделі –  конструкція спортивних автомобілів, які брали участь в найпершій гонці Гран-Прі, що проходила в Італії на початку двадцятого століття. Повторюючи витончені спортивні форми та лінії оригінальних прототипів Формули-1, нова модель Ugears має дійсно олдскульний, елегантний дизайн, який підкреслюють такі елементи, як, наприклад, ремінна передача, що встановлена збоку, подовжений корпус, потужна радіаторна решітка і відкритий двигун.
 
Створений з якісних деревних матеріалів, спорткар U-9 Гран-Прі збирається без клею і спеціальних інструментів. Коли ви вперше відкриваєте коробку, перше, що відзначаєте, це приємний запах дерева. Це екологічно і здорово. Всередині упаковки ви знайдете фанерні дошки, з яких потрібно просто видавити готові деталі і трансформувати їх в готову модель. Кілька способів з'єднання деталей, які використовуються в спортивному автомобілі Ugears, є винаходом і захищені міжнародними патентами. Збирається модель за покроковою іллюстрованою інструкцією з поясненнями на 10 мовах. Компактна модель має невелику вагу, тому її легко можна брати з собою на вечірки з друзями - якщо ви вирішите влаштувати справжні перегони ретро-автомобілів.

Новини
Untitled-1 2018

Уважаемые клиенты, 8 января выходной

С наступающим Рождеством!

Спасибо, буду иметь ввиду